Závody quentinů

Tak historicky první závod sportovních quentinů dnes odpoledne odstartoval. Na startu je sice tlačenice, ale již teď jsou vládci, kteří na svých strojích unikají.

Jako první se ujal vedení stroj vládce mamut následován vládcem kutan a jako třetí je v pořadí hanes007. Ale začněme od začátku:

Na startu se první objevily stroje Vasilij-Zajcev, Shackal, Krvulinek, Tealc a rychle přibývaly další. Ihned po startu zažehly své výkonné motory a rychlostí nad 500 km za hodinu se vydaly směrem k cíli.

Ve třinácté minutě se Nexus rozhodl vyzkoušet funkci zbraní a vypálil na stroj vládce Haskeer. Zásah se vydařil a Haskeerův stroj to koupil plnou silou. Ale pro dobrou odolnost stroje pokračuje dále v závodě, přestože jeho poškození jsou viditelná i z větších vzdáleností.

Po hodině a půl se rozhodl vyzkoušet své zbraně Aren na stroj, který mu evidentně zavazel v cestě. Henry63 tak byl nemile překvapen ale řízení stroje zvládl a v závodě pokračuje. Chví na to si vyřizoval účty Sir richard s KmotrX a Darth Bueno mistrovky zasáhl hned dva soupeře současně.

Uvidíme, co nám přinesou další dny