Sport

První vítěz

V prvním kole prvního závodu již známe vítěze. Po dramatickém ukončení, kdy rozhodovaly jen metry, dojel jako první do cíle Gali těsně následován pilotem Buum. S větším zpožeděním pak dorazili Dark , Pan Tofel, Vasilij-Zajcev a Moks. V nejbližších okamžicích však cílovou pásku protnou další a další závodníci.

Sázky na vítěze

Od čtvrtka do pátku se dalo sázet na vítěze historicky prvního závodu sportovních quentinů. Celkem přišlo od vládců galaxie 54 tipů a všechny tyto tipy byly uznány platnými. Vzhledem k vývoji závodu až do čtvrtečního odpoledne není divu, že největším favoritem se stal vládce Pan Tofel.

Třetí den na trati

Závody quentinů vstoupily již do třetího dne.

Na trati je aktuálně 103 strojů, což je více, než se předpokládalo a tedy startovní tlačenice omezila více závodníků. Ale nyní se již prvotní chumel trhá a vládci postupují k cíli. Nejlépe si vede Pan Tofel, který unikl ostatním o stovky kilometrů, pravděpodobně díky svému neuvěřitelně nadupanému stroji. Naopak na druhém konci zaostává marchelo, ale zcela jistě ještě není nic ztraceno. Například KrteCzech se zdržel na startu kvůli rychle vyhořelým motorům (údajně mu bylo k tomu dopomoženo), ale nyní již stíhá hlavní závod.

Závody quentinů

Tak historicky první závod sportovních quentinů dnes odpoledne odstartoval. Na startu je sice tlačenice, ale již teď jsou vládci, kteří na svých strojích unikají.

Jako první se ujal vedení stroj vládce mamut následován vládcem kutan a jako třetí je v pořadí hanes007. Ale začněme od začátku:

Na startu se první objevily stroje Vasilij-Zajcev, Shackal, Krvulinek, Tealc a rychle přibývaly další. Ihned po startu zažehly své výkonné motory a rychlostí nad 500 km za hodinu se vydaly směrem k cíli.